Casa Em Itu Villa
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Casa Em Itu Villa van 1000 m² ligt binnen een 10-minuten rijafstand van Igreja Batista Vida Nova en heeft een privézwembad, een bubbelbad om in te ontspannen.
Dit vakantiehuis kijkt uit over de tuin en verwelkomt zijn gasten.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Inchecken: van 18:00 tot 22:00
Uitchecken: tot 12:00
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Casa Em Itu Villa?
Gasten van Casa Em Itu Villa kunnen hun auto parkeren op privéparkeren. - ❓
Is er een keuken in Casa Em Itu Villa?
Een keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Em Itu Villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit vakantiehuis?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij dit vakantiehuis. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij Casa Em Itu Villa waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van Casa Em Itu Villa kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een bubbelbad.